هزینه اجرای هر مترمربع نمای کرتین وال ۱۴۰۲ ساختمان مسکونی و تجاری در تهران

قیمت نمای کرتین وال ۱۴۰۲ یا هزینه اجرای نما کرتین وال ۱۴۰۲ به نوع روش اجرا و طراحی، متراژ پروژه، ارتفاع پروژه، ابعاد شیشه و… بستگی دارد. رایج ترین مدول ها و بازشوها که با توجه به نظر طراح و کارفرما و همچنین کاربری ساختمان انتخاب می شود. در نمای کرتین وال با ارتفاع ۲٫۵ متر و ۱ تا ۱٫۱ متر عرض می باشد.

با توجه به اینکه نمای کرتین وال یکی از نماهای مدرن و تلفیقی از پروفیل آلومینیومی بعنوان استراکچر و یک متریال پوشش دهنده مانند شیشه یا ورق می باشد، بدیهی است که نوع و اندازه هریک از این ترکیبات می تواند در قیمت نمای کرتین وال تعیین کننده باشد.

از سری عوامل دیگری که بر قیمت نهایی نمای کرتین وال تأثیرگذار هستند، مدل بازشوی لولایی یا پنهان در نمای شیشه‌ای کرتین وال است. درواقع نرخ‌های متفاوتی برای هر دو مدل در نظر گرفته می‌شود. به صورت کلی قیمت نمای کرتین وال با توجه به مواردی که اشاره شد:

  1. پروفیل های آلومینیومی با توجه به نوع برند ، کیفیت محصول معمولا از متری ۸۰۰٫۰۰۰ تا ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان برای هر مترمربع در بازار موجود می باشد.
  2. شیشه با توجه به نیاز کارفرما امکان استفاده از شیشه تک ، دو و سه جداره سکوریت می باشد که از هر متر مربع ۷۰۰٫۰۰۰ تا ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.
  3. برای کمربند فلزی نیاز به پروفیل آهن ، صفحه پلیت و … که حدودا از متری ۲۰۰٫۰۰۰ تا ۳۰۰٫۰۰۰ تومان مصرف می شود.
  4. نصاب حرفه ای کرتین وال بستگی به روش اجراء ، متراژ پروژه ، ارتفاع پروژه و مکان آن از متری ۴۵۰٫۰۰۰ تا ۸۰۰٫۰۰۰ تومان مختلف می باشد.
  5. نیاز به پیچ و پرج ، الکترود ، صفحه برش و…. نیز می باشد که با توجه به میزان مصرف آن از حدود متری ۲۰۰٫۰۰۰ تا ۴۰۰٫۰۰۰ تومان مصالح ریز مصرف می گردد.
  6. مقداری هم از پروفیل ها و شیشه بستگی به طرح پرت می گردد که باید در نظر گرفته شود.

جهت اطلاع از قیمت اجرای نمای کرتین وال ۱۴۰۲ با ما تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۲۲۶۸۲۹۳۳  –  ۰۲۱۸۸۵۵۲۰۵۱

” جهت مشاهده نحوه اجرای نمای کرتین وال کلیک کنید “