هزینه اجرای هر مترمربع کرتین وال

قیمت کرتین وال که یکی از جدید ترین نماهای ساختمان و مجتمع های تجاری می باشد به موارد و آیتم های زیادی از جمله ابعاد و اندازه متعارف شیشه بستگی دارد.

برای اجرای کرتین وال نیاز به پروفیل های آلومینیومی ، اتصالات آهن برای زیرسازی ، نصاب حرفه ای ، شیشه و مصالح ریز مصرفی می باشد.

* پروفیل های آلومینیومی با توجه به نوع برند ، کیفیت محصول آن قیمت های مختلفی دارد که معمولا از متری ۰۰۰ تومان تا ۶۰۰٫۰۰۰ هزارتومان برای هر متر در بازارموجود می باشد.

* شیشه که با توجه به نیاز کارفرما امکان استفاده از شیشه تک ، دو و سه جداره سکوریت می باشد که از هر متر مربع ۱۰۰٫۰۰۰ تا ۳۵۰٫۰۰۰ می باشد

*برای کمربند فلزی نیاز به پروفیل آهن ، صفحه پلیت و … که حدودا از متری ۲۵۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰۰ تومان مصرف می شود.

*نصاب حرفه ای کرتین وال بستگی به روش اجرا ، متراژ پروژه ، ارتفاع پروژه ، مکان پروژه قیمت های مختلفی دارند که از متری۰۰۰ تومان تا ۲۰۰٫۰۰۰ تومان مختلف می باشد. معمولا افرادی که سابقه کار بالایی دارند درک واقعی تری از قیمت ها دارند و به جزئیات و زمان انجام پروژه و هزینه های ناشی از پیچدگی پروژه اشراف دارند.

*در اجرای کرتین وال نیاز به پیچ و پرج ، الکترود ، صفحه برش و…. نیز می باشد که با توجه به میزان مصرف آن از حدود متری۰۰۰ تومان تا متری ۱۰۰٫۰۰۰ تومان در هر متر مصالح ریز مصرف می گردد.

*مقداری هم از پروفیل ها و شیشه بستگی به طرح پرت می گردد که باید در نظر گرفته شود.

” جهت مشاهده نحوه اجرای نمای کرتین وال کلیک کنید “

بستن منو