هزینه اجرای هر مترمربع نمای کرتین وال ساختمان مسکونی و تجاری در تهران

قیمت نمای کرتین وال که یکی از جدید ترین نماهای ساختمان و مجتمع های تجاری می باشد به موارد و آیتم های زیادی از جمله ابعاد و اندازه شیشه ، اتصالات ، نوع لامل ها و ارتفاع ساختمان بستگی دارد.

برای اجرای کرتین وال نیاز به پروفیل های آلومینیومی ، اتصالات آهن برای زیرسازی ، نصاب حرفه ای ، شیشه و مصالح ریز مصرفی می باشد.

*پروفیل های آلومینیومی با توجه به نوع برند ، کیفیت محصول آن قیمت های مختلفی دارد که معمولا از متری ۸۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان برای هر متر در بازار موجود می باشد.

*شیشه که با توجه به نیاز کارفرما امکان استفاده از شیشه تک ، دو و سه جداره سکوریت می باشد که از هر متر مربع ۳۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

*برای کمربند فلزی نیاز به پروفیل آهن ، صفحه پلیت و … که حدودا از متری ۱۲۵٫۰۰۰ تومان تا ۲۰۰٫۰۰۰ تومان مصرف می شود.

*نصاب حرفه ای کرتین وال بستگی به روش اجراء ، متراژ پروژه ، ارتفاع پروژه و مکان آن قیمت های مختلفی دارند که از متری ۳۵۰٫۰۰۰تومان تا ۶۰۰٫۰۰۰ تومان مختلف می باشد. معمولا افرادی که سابقه


کار بالایی دارند درک واقعی تری از قیمت ها دارند و به جزئیات و زمان انجام پروژه و هزینه های ناشی از پیچدگی پروژه اشراف دارند.

*نیاز به پیچ و پرج ، الکترود ، صفحه برش و…. نیز می باشد که با توجه به میزان مصرف آن از حدود متری ۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۵۰٫۰۰۰ تومان مصالح ریز مصرف می گردد.

*مقداری هم از پروفیل ها و شیشه بستگی به طرح پرت می گردد که باید در نظر گرفته شود.

آخرین بروزرسانی ۹/۹/۹۹

جهت مشاوره و بازدید از پروژه توسط مهندسین آلفا با ما تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۲۲۶۸۲۹۳۳ ۰۲۱۸۸۵۵۲۰۵۱

بستن منو