هزینه اجرای هر مترمربع نمای کرتین وال

 • قیمت نمای کرتین وال که یکی از جدید ترین نماهای ساختمان و مجتمع های تجاری می باشد به موارد و آیتم های زیادی از جمله ابعاد و اندازه متعارف شیشه ، اتصالات و عرض لامل ها بستگی دارد.

  برای اجرای کرتین وال نیاز به پروفیل های آلومینیومی ، اتصالات آهن برای زیرسازی ، نصاب حرفه ای ، شیشه و مصالح ریز مصرفی می باشد.

  *پروفیل های آلومینیومی با توجه به نوع برند ، کیفیت محصول آن قیمت های مختلفی دارد که معمولا از متری ۸۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان برای هر متر در بازار موجود می باشد.

  *شیشه که با توجه به نیاز کارفرما امکان استفاده از شیشه تک ، دو و سه جداره سکوریت می باشد که از هر متر مربع ۳۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

  *برای کمربند فلزی نیاز به پروفیل آهن ، صفحه پلیت و … که حدودا از متری ۱۲۵٫۰۰۰ تومان تا ۲۰۰٫۰۰۰ تومان مصرف می شود.

  *نصاب حرفه ای کرتین وال بستگی به روش اجرا ، متراژ پروژه ، ارتفاع پروژه ، مکان پروژه قیمت های مختلفی دارند که از متری ۲۵۰٫۰۰۰تومان تا ۵۰۰٫۰۰۰ تومان مختلف می باشد. معمولا افرادی که سابقه کار بالایی دارند درک واقعی تری از قیمت ها دارند و به جزئیات و زمان انجام پروژه و هزینه های ناشی از پیچدگی پروژه اشراف دارند.

  *نیاز به پیچ و پرج ، الکترود ، صفحه برش و…. نیز می باشد که با توجه به میزان مصرف آن از حدود متری ۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۰۰٫۰۰۰ تومان مصالح ریز مصرف می گردد.

  *مقداری هم از پروفیل ها و شیشه بستگی به طرح پرت می گردد که باید در نظر گرفته شود.

  آخرین بروزرسانی ۹/۹/۹۹

  جهت مشاوره و بازدید از پروژه توسط مهندسین آلفا با ما تماس حاصل فرمایید

  ۰۹۱۲۲۶۸۲۹۳۳ ۰۲۱۸۸۵۵۲۰۵۱

 • ” جهت مشاهده نحوه اجرای نمای کرتین وال کلیک کنید “

بستن منو