هزینه اجرای هر مترمربع نمای کامپوزیت

قیمت اجرای نمای کامپوزیت که یکی از پر کاربرد ترین نماهای ساختمان می باشد به موارد و آیتم های زیادی بستگی دارد.

* برای اجرای نمای کامپوزیت نیاز به ورق کامپوزیت ، پروفیل آهن برای زیرسازی ، نصاب حرفه ای نمای کامپوزیت و مصالح ریز مصرفی می باشد.

* ورق های کامپوزیت با توجه به نوع برند ، کیفیت محصول و ضخامت لایه های آلومینیوم ، نوع پوشش رنگ آن قیمت های مختلفی دارد که معمولا از متری ۲۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۶۰۰٫۰۰۰ هزارتومان برای هر متر در بازار موجود می باشد.

* برای زیرسازی نمای کامپوزیت نیاز به پروفیل آهن می باشد که باید از پروفیل ۴۰ * ۴۰ هر شاخه ۱۵ کیلویی و پروفیل ۲۰ * ۴۰ هر شاخه ۱۲ کیلویی استاندارد استفاده شود که حدودا از متری ۱۵۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۴۰٫۰۰۰ تومان پروفیل مصرف می شود.

* نصاب حرفه ای نمای کامپوزیت بستگی به روش اجرا ، متراژ پروژه ، ارتفاع پروژه ، مکان پروژه قیمت های مختلفی دارند که از متری ۱۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۲۵۰٫۰۰۰ تومان مختلف می باشد . معمولا افرادی که سابقه کار بالایی دارند درک واقعی تری از قیمت ها دارند و به جزئیات و زمان انجام پروژه و هزینه های ناشی از پیچدگی پروژه اشراف دارند.

* در اجرای نمای ساختمان نیاز به پیچ و پرج ، الکترود ، صفحه برش و چسب …. نیز می باشد که با توجه به میزان مصرف آن از حدود متری ۸۰٫۰۰۰ تومان تا ۱۰۰٫۰۰۰ تومان در هر مترمربع مصالح ریز مصرف می گردد.

* مقداری هم از ورق ها و پروفیل ها بستگی به طرح و دقت نصاب پرت می گردد که باید در نظر گرفته شود.

֎ هزینه اجرای نمای کامپوزیت معمولا قیمت ورق ، بعلاوه حداقل ۵۰۰۰٫۰۰۰ تومان جهت لوازم مصرفی و غیر مصرفی تمام می شود .

آخرین بروزرسانی ۹/۹/۹۹

جهت مشاوره و بازدید از پروژه توسط مهندسین آلفا با ما تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۲۲۶۸۲۹۳۳ ۰۲۱۸۸۵۵۲۰۵۱

بستن منو